ÇİFTE FUAR KAPILARINI AÇTI 17/11/2016

ÇİFTE FUAR KAPILARINI AÇTI

Adana 10. Uluslararası Tarım, Hayvancılık Fuarı, Adana Sera-Bahçe Fuarı ile eş zamanlı ola

Adana 10. Uluslararası Tarım, Hayvancılık Fuarı, Adana Sera-Bahçe Fuarı ile eş zamanlı olarak kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Adana 10. Uluslararası Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı, Adana Sera-Bahçe Fuarı ile eş zamanlı olarak kapılarını ziyaretçilerine açtı.


Fuarın açılışında konuşan TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz, Adana 10. Uluslararası Tarım Fuarı’nın bu yıl yüzde 20 büyüdüğünü, bunun da Adana ekonomisine olumlu katkı sağladığını belirtti. 

Alagöz, “Fuarımız yüzde 20 oranında büyüdü. Demek ki Adana ve Çukurova Bölgesi geleceğe güvenle bakıyor. Sektörünün gelişeceğine inanıyor ki yüzde 20 oranında daha büyük bir fuarla bugün bir araya geliyorlar” dedi.

 Konuşmaların ardından fuarın açılış kurdelesi katılımcılar tarafından kesildi. TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen fuara, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Nazım Çavuşoğlu, Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, işadamları ve çok sayıda çiftçi katıldı. 

Adana 10. Uluslararası Tarım Fuarı 20 Kasım Pazar gününe kadar ziyaret edilebilecek.

Facebook Yorumları